Predané: 3 izbový byt na Piešťanskej ulici

Piešťanská 1, Bratislava

DETAILY

Typ reality: byt

Adresa: Piešťanská 1, Bratislava

Rozloha: 68 m2

Počet izieb: 3

Balkón: 7 m2

Vybavenie: Štandardné

Forma vlastníctva: osobné

VLASTNOSTI

  • Dubové parkety
  • Dva balkóny
  • Jedna loggia
  • Kuchyňa na mieru
  • Šatník

POPIS

Piešťanská ulica – tichá slepá ulica 5 minút od Račianskeho mýta.

Dobre dispozične riešený trojizbový byt. Byt prešiel dávnejšie rekonštrukciou a dispozičnou zmenou. Vďaka tejto úprave sa zväčšil priestor v kúpeľni a rovnako aj v kuchyni. Kúpeľňa je spojená s toaletou, kde sa uzavrel prechod do kuchyne. Kuchyňa je robená na mieru. Má vstavané spotrebiče: sporák, rúra na pečenie a umývačka riadu.

Obývacia izba je síce priechodná, ale zato aj dostatočne veľká. Zmestí sa do nej nie len bežné vybavenie obývacej izby ale aj jedálensky stôl pre rodinu. Vo všetkých izbách sú zachované pôvodné dubové parkety. V chodbe medzi spálňami sa nachádza šatník. V menšej, aktuálne rodičovskej, spálni je priestor na vstavanú skriňu, manželskú posteľ a na menší pracovný stolík. Má 12m2. Väčšia detská izba má 15m2., je orientovaná do malého parku pred domom. Veľká výhoda bytu sú dva balkóny, jeden z kuchyne, druhý z rodičovskej izby a z detskej izby sa dostanete na loggiu. Celý byt má 68m2plus pivnica, plus dva balkóny a jedna loggia.

 

Ostatné informácie

Cena

€179,000

Spálne 2

Kúpeľňa s toaletou 1

Rozloha 68 plus

Lokalita

Bratislava Nové Mesto, Piešťanská ulica. Tiahne sa od Pionierskej po Kyjevskú, je rovnobežná so Sibírskou. Nachádzajú sa tu parky, školy, škôlky, obchody. V blízkosti domu sa nachádza dôležitý dopravný uzol a križovatka v Bratislave, na rozhraní mestských častí Staré Mesto a Nové Mesto.

Bytový dom

Zateplený 8p. bytový dom. V dome sú nové výťahy, prebehla rekonštrukcia spoločných priestorov. Na poschodí sa nachádzajú tri byty.

179 000 €

+421 948 599 090

Piešťanská 1, Bratislava

Hypokalkulačka

HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

© 2024 matsalgroup.sk