Prenajaté: Prenájom 4izb Novostavby RD kompletne zariadneného,Hrachova, Prievoz, Bratislava 281m2, záhrada 65m2

Hrachová, Bratislava

DETAILY

Typ reality: Rodinný dom

Adresa: Hrachová, Bratislava

Rozloha: 281 m2

Počet izieb: 4

Spôsob vykurovania: ústredné kúrenie

Balkón: 65 m2

Vybavenie: Luxusné

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Forma vlastníctva: firemné

VLASTNOSTI

  • Tichá ulica
  • Parkovanie pred a v garáži
  • Dobré napojenie na dialnicu
  • Pár susedov
  • Veľká zahrada 65m2
  • Luxusne zariadený

POPIS

Exkluzívne prenajmeme 4 izbový Rodinný dom v radovej zástavbe. Ide o novostavbu, kompletne zariadený v Bratislave na konci Hrachovej ulici.
Úžitková plocha domu 281m2, záhrada 65m2.
V každej izbe sú roldore na mieru, ako aj rozťahovacie postele, stolík, stolička, príslušenstvo. Obývačka je celá zariadená prémiovými materiálmi, koženou sedačkou, koženými 6 stoličkami, skriňou na televízor, veľký kuchynský drevený masívny stôl s dlžkou 190cm. Kuchyňa je zariadená značkovými spotrebičmi, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, elektrická rúra, špeciálna varná doska na indukciu, umývačka riadu, odsávanie, drez. Obývačková stena je s plochým televízorom Samsung s uhlopriečkou 55, sound bar so subwoferom značky samsung. Klimatizácia je v obývačke a splálni značky samsung. V dolnej kúpeľni je nová pračka. V každej izbe je minimálne jedno okno so sieťkou. Všade sú vnútorné rolety. V obývačke pekný zlatý záves nepriehľadný ako aj biely záves priehľadný. Na poschodie sa dostanete drevenými schodmi robenými na mieru. Na terase je zásuvka, stôl, stoličky. V dvoch obývacích izbách je veľký roldor, stôl, lampa, posteľ s ukladacím priestorom. V spálni je veľká manželská posteľ s odkladacím priestorom, veľký roldor, malá skriňa, stôl, stoličky. Na prízemí je podlahové kúrenie, kvalitná dlažba Baldocer so španielska. Na poschodí je vykurovanie radiátormi a kvalitná vinylová podlaha. Okná sú plastové nemecké, 3 sklá. Kúrenie cez vlastný kotol.
Parkovanie možné vo veľkej garáži s odkladacími miestami. K domu prislúcha aj jedno vonkajšie parkovacie miesto pred domom. Do radovej zástavby sa dá dostať iba cez elektrickú bránu, čip majú iba majitelia domov. Možnosť dostať sa cez malú bránu, iba pre peších, na mierovú ulicu, kde je hneď autobusová zástavka. Ide o veľmi kľudnú lokalitu.

Popis domu Architektúra rodinných domov prináša do mesta aj kúsok prírody v podobe malej záhradky, na ktorú sa vstupuje z terasy. Interiéry sú naprojektované tak účelne, že je v nich naozaj maximálne využitý každý meter plochy. Rodinné domy sú od seba oddilatované zvukovou izoláciou zabezpečujúcou Vaše súkromie. Ku každému rodinnému domu patrí jedno vyhradené státie pre jedno osobné auto na komunikácii pred domami, ktorá je už súčasťou uzavretého areálu. Konštrukčný systém budovy je monolitický železobetónový, obvodové steny sú upravené kontaktným zateplovacím systémom NOBASIL-KNAUF s hrúbkou tepelnej izolácie 160mm. V konštrukcii strechy je použitá tepelná izolácia hrúbky 240mm. Okná a presklené steny sú biele plastové z 5 – komorového profilu. Na presklenie sa použili sklá so zvýšenou nepriezvučnosťou. Vchodové dvere sú z hliníkového profilu. Výrobcom týchto výplní je slovenská spoločnosť, s ktorou spolupracujeme už viac ako 10 rokov. Garážové brány sú hliníkové so zateplením na diaľkové ovládanie od firmy HŐRMANN. Vykurovanie domu a príprava teplej vody je zabezpečené vlastným kotlom na zemný plyn. Prízemie je vykurované prostredníctvom podlahového kúrenia, poschodie radiatormi. Rozvody slaboprúdu zabepečujú prípravu pre telefón, televíziu, počítačovú sieť, zabezpečovací systém a optické pripojenie. 4-izbové rodinné domy B-H Dominantou prízemia je obývacia izba s kuchyňou, z ktorej je východ na terasu a do malej záhrady o výmere 65m2. Na poschodí sú tri miestnosti a kúpelňa.
RADOVÉ RODINNÉ DOMY – BRATISLAVA-PRIEVOZ – Hrachová ul. Výstavba rodinných domov sa nachádza v žiadanej lokalite Bratislavy: mestská časť Ružinov-Prievoz, medzi ulicami Hrachová a Mierová v oplotenom areáli so súkromnou prístupovou cestou od ulice Hrachovej cez elektronickú bránu. Prístup pre peších bude možný od ulice Mierová, taktiež cez elektronickú bránku. Dopravná dostupnosť: na trolejbus č. 208, ul. Mierová – 5 minút, centrum 10 minút autom, 5 minút IKEA, 20 minút letisko Dôležitým faktorom pre výber budúceho bývania sú aj dostatočné možnosti na pokrytie potrieb pre rodiny aj jednotlivcov. Táto lokalita ponúka v dostupnej vzdialenosti širokú škálu občianskej vybavenosti, blízku zdravotnú starostlivosť v súkromných, ale aj štátnych zariadeniach, výchovno-vzdelávacie aktivity od škôlok až po stredné školy ale aj rôzne možnosti športového vyžitia. Okolie V dostupnej vzdialenosti sa nachádza široká paleta možností nákupu, služieb a reštauračných zariadení. Všetky tieto služby sa v tejto lokalite naďalej rozvíjajú a dopĺňajú tak možnosti prežitia pracovných aj voľno časových aktivít. Poloha domov umožňuje využiť aj bočné ulice na rýchly prístup do centra mesta, alebo na diaľničný privádzač cesty D1. Nové bývanie vám okrem vyhľadávanej lokality a dobrej dostupnosti ponúkne aj nadštandardné bývanie v tichej lokalite. ďalej sú k dispozícii dve diaľkové ovládania od hlavnej prístupovej brány pre vozidlá, tri karty pre prístup z ulice Mierovej pre peších cez elektronickú bránku. Vonkajšie parkovacie priestory: pre každý dom je rezervované parkovisko. Obsahuje: sanitárne zariaďovacie predmety, svietidlá, vnútorné zárubne a dvere, obklady, dlažby, plávajúce podlahy, drevený obklad schodov.

Cena prenájmu 1200€/mesiac
plus všetky energie, internet, TV, služby 200€/mesiac
Spolu 1400€/mesiac

Info a obhliadky: Matej Salay 0948 599 090

1 200 €

+421 948 599 090

Hrachová, Bratislava

Hypokalkulačka

HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

© 2023 matsalgroup.sk