Predané: RD s 2 bytovými jednotkami, Novostavba v Dunajskej Lužnej, 2X: 4 izbový,pozemok 422m2,úžitkova 106m2

Košariská, Dunajská Lužná

DETAILY

Typ reality: Rodinný dom

Adresa: Košariská, Dunajská Lužná

Rozloha: 209 m2

Počet izieb: 8

Spôsob vykurovania: Vlastné, elektrický kotol, podlahové kúrenie

Vybavenie: Holobyt

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Forma vlastníctva: osobné

VLASTNOSTI

  • Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami
  • Spolu až 8 izieb
  • Vlastná ulica na rampu
  • Novostavba
  • Tichá časť
  • Možnosť odkúpiť iba jednu časť RD
  • Veľký pozemok 844m2
  • Veľkorysá úžitková plocha 212m2

POPIS

Ponúkame exkluzívne na predaj pekný Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami, pričom každý má: 4izb., zo záhradou v obci Dunajská Lužná ulica Košariská. Ide o novostavbu ktorá sa už môže kolaudovať, siete a cesta už skolaudované, v blízkosti (cca 200m) sa nachádza jazero Košariská, ktoré ponúka všetky služby na oddych. Vlaková zástavka, Dunajská lužná je od domu 500metrov. Výmera podlahovej plochy domu 212m2, výmera pozemku 822m2 a jednotlivo pre byty je 106m2, výmera pozemku celkom je 422m2. Dom má prízemie a poschodie. Na pozemku je príprava na studňu, pričom testy sú v poriadku a voda by bola aj pitná. Dom je napojený na vodovod, kanalizáciu, elektrinu. V interiéri domu sú použité kvalitné materiály. Okná plastové značky Salamander. Rodinný dom je zateplený. Vykurovanie elektrické, podlahové pomocou technologie Devi /nízke prevádzkové náklady na bývanie, všetky izby individuálne nastaviteľné. Dom má elektrický kotol na ohrev vody, podlahové kúrenie, betonový poter. 
Dispozícia bytu: na prízemí je vstupná chodba, technická miestnosť, kúpeľňa s toaletou a obývačka spojená s kuchyňou, z ktorej je priamy vstup na terasu. Na poschodí sú 3 samostatné izby a kúpeľňa s toaletou. 
V blízkosti sa nachádza reštaurácia a nové ihrisko pre deti. 
V dome je iba elektrina. Možnosť využívať úžitkovú vodu. Dom je pripravený na zabezpečovací systém. Dom je situovaný v tichej lokalite bez premávky s priamym výhľadom na les. Ide o slnečný pozemok s dobrými susedmi. Prístupová cesta bude uzavretá a na rampu, dostupná iba pre majiteľov 8 RD, čiže vlastná súkromná ulica, kde sa deti môžu hrať na ceste. Dostupnosť do Bratislavy je možná cez dva smery, čas cca 20 min. Mesačné náklady na elektrinu priemer na rok cca 50-60€ 
Rodinný dom je vedený ako RD s dvoma bytovými jednotkami, ktoré sú chrbtom k sebe, ale Medzi sebou sú oddelené 50cm a protihlučným materiálom. Zo zadnej strany ako aj po bokoch je vybudovaný betonový plot vo výške 2,2 metra. RD sa predáva v stave Holodom. 

je možnosť kúpiť aj jeden byt, teda polku RD, kde sa to celé zavrie, a máte súkromie. Potom by bola úžitková 106 m2, pozemok 422m2. Cena za 1 byt v RD je 160.000€


Cena za celý RD s dvoma rovnakými bytovými jednotkami je 320.000€

Cena vrátane provízie pre RK, možnosť HÚ, ktorý Vám naša spoločnosť bezplatne vybaví. 

Info a obhliadky: Matej Salay 0948 599 090
320 000 €

+421 948 599 090

Košariská, Dunajská Lužná

Hypokalkulačka

HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

© 2022 matsalgroup.sk